Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

BK Marka, tekstil sektöründe 25 yılı aşkın sürelik profesyonel çalışma hayatının ardından Berkant Kocakaya tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

2016 Yılında Utopian Woman, BK Marka`nın tüm tasarım, teknoloji, üretim, pazarlama ve satış imkanlarını kullanarak Mağazalaşma sürecini Ankara Next Level Mağazası ile başlatmıştır. Next Level Utopian ile başlayan Mağazalaşma süreci Bugün Ankara’da 3 İstanbul’da 2 Bursa`da 1 mağaza ile devam etmektedir.

Çeşitli ürün gruplarına imalat noktasında hizmet veren toplamda 13 atölye ve 300’ü aşkın personelle sezonda 750 parça koleksiyon numunesi hazırlayan BK Markanın yıllık üretimi 30.000 adettir.

Marka adına tasarım sürecinde bir çok fuar (premiere vision) ve wgsn carlin, nelly rodi gibi trend bilgisi aktaran kurum kuruluşlardan desteklerle koleksiyon şekillendirilmektedir. Doğa`yı koruyan ve teknolojiyi takip eden koleksiyonlarda birbirinden özellikli ürünlere yer verilmektedir. Geri dönüşüm ve organik detaylarla da koleksiyon çeşitliliğinin artırılması hedeflenmektedir. Marka; spor giyimdeki şehirli şık tarzından deriye, trikoya, ipek gömlekten yün ve kaşmir paltoya uzanan geniş bir ürün yelpaze sunmaktadır.

Motto`muz

Dürüst ve düzgün bir iş ortamında birlikte büyümek. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile iyi ilişkiler içinde olarak başarılı olmaktır.

Yeni fikir ve yöntemlere açık olmak; verimliliğe inanmak ve bunu başarı ile gerçekleştirmek.

utopian.com.tr

Bize Ulaşın